imageStrona Główna image
 
 
image  image
imageOstatnio Widziani image
 
Robertnup Nick: Robertnup
Dołączył/a: 17.07.17
14:04:10
JeffreySax Nick: JeffreySax
Dołączył/a: 19.08.17
22:57:31
Dennisflent Nick: Dennisflent
Dołączył/a: 15.02.18
2 dni
Garthsoype Nick: Garthsoype
Dołączył/a: 19.02.17
3 dni
Nick: Repez
Dołączył/a: 11.11.11
1 tydzień
 
image  image
imageRanking farmerów image
 
 
image  image
imageNumer Targu image
 
 
image  image
imageRybki image
 
 
image  image
imagePolecamy image
 
 
image  image
imageRotator Bannerów image
 
 
image  image
imageInformacje image
 
 
image  image
imageKwestie prawne image
  Hotfarmers.pl jest jedną z wielu stron fanowskich Bigpoint. Działamy już ponad rok. Naszą misją jest prezentowanie informacji na temat gier Bigpoint oraz integrowanie społeczności skupionych wokół gier. Hotfarmers.pl nie jest organizacją czerpiącą zyski ze swojej działalności. Wszelkie wpływy z reklam, kont VIP oraz innych usług są przeznaczane na bieżącą działalność (serwer, domena) oraz na nagrody dla użytkowników.

Niektórzy właściciele książek, filmów, gier oraz innych własności intelektualnych próbowali zamknąć nieoficjalne strony poprzez zastraszenie. Nie trwało to długo i (jak można było się spodziewać) wyrządziło znacznie więcej szkody niż pożytku dla komercyjnych celów właściciela praw autorskich.

Jakiś czas temu firma Bigpoint wspierała istnienie stron fanowskich oraz udostępniała ich twórcom materiały - na przykład tutaj lub tutaj.

Jednak ostatnio odwrócili się od wspierania stron fanowskich w Polsce. Na polskim forum Bigpoint zabronione zostało nawet zamieszczanie linków do takich stron. Uznali, że dobrym pomysłem będzie stworzenie programu "oficjalnych stron fanowskich" (list tutaj). Webmasterzy zostali zobligowanie do podpisania umowy żeby nigdy nie mówić źle o Bigpoint, cenzurować negatywne wypowiedzi użytkowników, prezentować tylko oficjalnie zatwierdzone grafiki i informacje. W domyśle niepodpisanie umowy miało skutkować sankcjami prawnymi.

Strona Hotfarmers.pl nie zgodziła się z warunkami ultimatum. Nie możemy zgodzić się na cenzurę i ograniczenie podstawowych praw (m.in. do wypowiedzi) - zarówno naszych własnych, jak i naszych użytkowników.

Hotfarmers.pl stara się być obiektywny w każdej chwili. Oczywiście jesteśmy wielkimi fanami gier Bigpoint (m.in. Farmeramy) i wiele z tego co mamy do przekazania jest pozytywne lub co najmniej zrównoważone. Jednak mamy odwagę również mówić źle o Bigpoint. Ogólnie rzecz biorąc, wierzymy, że jesteśmy "bardzo dobrą rzeczą" dla Bigpoint oraz mamy nadzieję uniknąć ich gniewu. Jednak dla potwierdzenia - także pracujemy ciężko żeby utrzymać wszystko w zgodzie z prawem.

Dozwolony użytek

Na szczęście, pojęcie Dozwolonego użytku jest dobrze ugruntowane w amerykańskim prawie. Serwis Hotfarmers.pl jest jedną z ogromenj liczby stron fanowskich chronionych przez to pojęcie. W szczególności treści Hotfarmers.pl należą do wielu różnych kategorii, które na ogół znajdują się pod ochroną Dozwolonego użytku.

Raportowanie wydarzeń:
Naszym podstawowym celem jest przedstawianie zarówno rzetelnych informacji o faktach, jak również "plotek" na temat gier, aktualizacji gier, nowościach w grach, oraz produktów i usług związanych z grami. Każda informacja przedstawiona przez portal opatrzona jest odpowiednim komentarzem (lub grafiką), który umożliwia jednoznaczne jej sklasyfikowanie. Prezentowane przez nas informacje nie naruszają tajemnicy handlowej i są pozyskiwane z dostępnych publicznie i dla każdego zasobów sieci Internet.

Komentarze & krytyka:
Szanujemy prawo do wolności wypowiedzi. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do swobodnego wypowiadania się na łamach serwisu, o ile owe wypowiedzi nie naruszają prawa i nie są sprzeczne z Regulaminem serwisu.

Recenzje:
Prawo do krytyki oraz dyskusji na temat książek, gier, filmów istnieje od dawna. Jedym z naszych celów jest gromadzenie informacji na temat gier, ocena aktualizacji i kierunku rozwoju gier. Oczywiście autor recenzji opisuje elementy z gry, w celu omówienia ich w kontekście. Kiedy recenzja zawiera wiele szczegółów - wtedy opis elementów gry będzie również bardziej szczegółowy. Aktywnie dostarczamy informacje, aby pomóc odwiedzającym w zakupie usług w grach.

Grafiki:
Mamy ścisłą politykę odnośnie zdjęć i grafik. Hotfarmers.pl ukazuje na ogół bezpośrednie "zrzuty ekranu" z gier, grafiki elementów gier (oryginalne oraz zmodyfikowane) oraz inne, które są już umieszczone na swobodnie dostępnym, publicznym miejscu, przez właściciela materiału źródłowego bądź osoby trzecie. Do miejsc takich zalicza się serwery z otwartym dostępem (bez autoryzacji). Nie przechowywujemy żadnych materiałów objętych licencjami na naszym serwerze. Pod żadnym pozorem nie chcemy także odtwarzać znaczącej części prac autorskich.
 
image  image
imageLogowanie image
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
image  image
imageTutorial hotfarmers image
 
Poradnik
 
image  image
imageAktualnie online image
  · Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 18,205
· Najnowszy użytkownik: otidy
 
image  image
imageŚwiatło image
 
 
image  image
imageKalendarz Imprez image
 
 
image  image
imageToplisty image
  TOP50 Gry  
image  image
imagePolecamy image
 
 
image  image
 
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.18
15,766,326 unikalnych wizyt
 
activision treyarch esrb activision